Луч Місії Зоря: через Терни до Реалізації

На консультації можна зіткнутися з різною реакцією людини, коли вона дізнається про свій Луч.
Люди радіють, засмучуються, заперечують, йдуть в себе. Лучу Зоря зазвичай радіють, поки ще не розуміючи, що на шляху реалізації їх чекають вогонь, вода, і мідні труби. Ця стаття — про те, чи сумісна Зоря з життям, як перемогти Зоряну хворобу, а також — що робити, якщо Ви живете разом з Зорею.

Особисто для мене цей промінь дуже цікавий, так як всі Зорі, з якими я стикалася, досить цікаві і неординарні люди.

Зорі, як правило, досить харизматичні, особливо коли кличуть на барикади, дуже яскраві, особливо з факелом у руках, і здатні постійно вчитися і розвиватися, втім, виключно заради користі Справи.

Отже, перше, що життєво важливо зрозуміти і прийняти про Зорю – це людина, у якої є одна важлива мета. Справа всього життя. Вона для Зорі завжди, при будь-яких умовах, буде стояти на першому місці.

«Справа – все, і все заради справи. Бажано відразу надати справі 5 зірочок як Найважливішої Тут, Всім Ясно?»

Підкреслюю ще раз: мета буде на першому місці. Все особисте життя, — кохана людина, задоволення, соціальне схвалення, особистий комфорт, матеріальне становище — будуть справами другими, третіми і десятими. Зорю цікавить лише те, що вона робить для того, щоб повести світ у світле майбутнє.
Що ми бачимо, коли зустрічаємо Зорю не самого високого рівня розвитку? Зазвичай це людина, впевнена в тому, що вона обрана, а всі інші не розуміють високих поривань її тонкої душі, і зрозуміти не здатні. Вона наполегливо закликає служити тому, що уявляється їй найважливішою у світі справою для неї особисто, і відчуває весь спектр негативних емоцій, коли з якоїсь причини виявляється, що вона не така обрана, як думала, чи що за нею не йдуть, чи хтось сумнівається у важливості Справи.
Поступово, в процесі особистісного зростання та розвитку, Зорі проходять різні стадії усвідомлення та зміни установок, що супроводжується досить неприємними станами і ситуаціями для них самих і для їхніх близьких, і саме про ці спостереження мені б хотілося розповісти.

Відразу ж варто сказати, що марно сперечатися з Зорею з приводу того, чи варта її справа вкладених сил. Цитата Зорі:

«Тут немає питань з внутрішньою мотивацією. Тут питання, що потрібно швидко рости, розвиватися, тому що відчуття, що потрібно врятувати весь світ. А для цього ти повинен бути мега крутий».

Тому є дві великі причини не радити Зорі:
· подумати, чи потрібно їй це
· розслабитися і отримувати задоволення
· усвідомити, що один у полі не воїн і все одно у неї нічого не вийде
· зрозуміти, що її мета погана/соціально не успішна/не принесе доходу

Перша причина банальна – цього всього Зоря просто не почує. Їй це не важливо. Їй важливо бачити мету і бути впевненою, що вона правильна, і головне – йти до неї, адже Зоря – це в першу чергу Шлях до мети, а потім вже сама Мета.
Друга причина полягає в тому, що, навіть якщо припустити, що Зоря почула і з якоїсь причини намагається слідувати порадам, то вона робить найгірше, що може зробити людина для свого Луча – вона його просто не реалізовує. Зоря, яка сумнівається, яка розслаблена в процесі шляху, яка свідомо намагається не йти до мети – це Зоря, яка ризикує отримати серйозні санкції від егрегора. Зорі, на відміну від Сонця або Миру, категорично не можна бути розслабленою. Зоря жертвує собою заради мети, і саме в цьому вона щаслива.

Тим не менш, щастя – зовсім не означає комфорт. На шляху до мети Зорі часто в певний момент виявляють в собі стандартний для них набір страхів – страх втрати обличчя, комплекс відмінника, боязнь не дійти, не досягти, не відповідати власним стандартам. Найчастіше ці страхи зовсім не допомагають Зорі рухатися, і її завдання — зрозуміти, як впоратися зі страхами.
Так, дійсно, спочатку ці страхи спонукають людину з цим Лучем розвиватися інтелектуально, духовно і морально, «бути кращою», але планка постійно зростає, і в якийсь момент Зоря розуміє, що ідеальною вона ніколи не стане. Це і стає моментом, коли особливості характеру, які раніше допомагали рухатися вперед, перетворюються у серйозну перешкоду.
Як ми вже з’ясували, зійти з Шляху Зоря не може. А от зробити його більш тернистим власними руками – ще й як. Зоря починає турбуватися і боятися, часто можна почути міркування в дусі:

«якщо я не зможу вчинити Самим Правильним Чином у Всіх Ситуаціях, то яке я маю право розповідати іншим, куди їм рухатися»

Таким чином, процес реалізації місії дуже гальмується.
Як правило, Зорі, особливо до певної міри пропрацьовані, помічають це самі. Рано чи пізно Зоря все ж розуміє, що вона загрузла у своїх прагненнях до ідеалу і не реалізовується.

«Коли приходить думка, що у тебе є страх, і він тобі заважає, виникає бажання його викорчувати його під корінь»

Втім, тоді починає виникати питання, як же саме його викорінювати.
Махнути рукою на власний розвиток Зоря не може, і це не потрібно.
Перше, що допомагає в такій ситуації – це усвідомлення проблеми. Як казала успішно еволюціонуюча Зоря:

«Усвідомлення допомагає саме по собі. Сформулював [як не потрібно робити], а потім ловиш себе за хвіст, як тільки знов за звичкою берешся за старе»

Це вимагає постійного контролю і спостереження за своїми думками та діями, але як раз для Зорі, яка розуміє, що це потрібно для справи, це не складе труднощів. Користь для справи – найкраща мотивація.
Хорошим інструментом для усвідомлення та подолання страхів вважається психотерапія. Деякі займаються енергетичними практиками, які допомагають знайти страхи і врівноважити загальний стан. Вибір інструменту – це вже справа кожної людини.

Деякі Зорі, в процесі руху, повністю перестають звертати увагу на фізичне здоров’я – для Зірок воно до якогось моменту зовсім неважливе порівняно з Ділом. Часто Зірки доводять себе до виснаження. Більш того, вони навіть можуть пишатися тим, що вбивають своє здоров’я заради мети. Важливо донести до Зорі в зрозумілій їй формі, що егрегору потрібно, щоб Місію виконувала фізично здорова, а не вигоріла людина. Поки Зоря виконує свою справу, егрегор не зацікавлений в тому, щоб людина померла або серйозно захворіла. Тим не менш, якщо Зоря повільно, але впевнено доводить своє фізичне тіло (а разом з ним і енергії, які її оточують) до слабкого стану, навіть заради Місії, вона цілком може очікувати покарання від світу. Тоді їй доведеться подбати про своє здоров’я, тільки вже в примусовому порядку.

Часто Зорям не вистачає безумовної любові до себе і прийняття себе. Для того, щоб любити себе, вони відчувають себе зобов’язаними відповідати якимось стандартам. Удосконалюються вони не з любові до себе, а з усвідомлення того, що вони не такі, неправильні, поки ще не гідні. Зорі потрібно відповідати ідеалу, щоб приймати себе, і це неприйняття часто призводить до зацикленості на тому, щоб довести собі і всім оточуючим, що насправді Зоря достойна.
Зорі високого рівня духовного розвитку розуміють, що на все воля Всесвіту, і це допомагає їм заспокоїтися і просто йти по шляху, не зациклюючись на меті.

«Зоря — вона не про те. Не про Мету, а про шлях до Мети. Тут, як правило, діє самовіддача».

З цього можна укласти, що для Зорі особливо важливо спрямовувати енергію на духовне, а не соціальний розвиток; тобто йти до внутрішньої гармонії і розуміння процесів світобудови, а не до “успішного успіху” в соціальній картині світу.

Що повинен робити близький для Зорі?

Коли я про це питала, перше, що одностайно відповідали Зорі — їм взагалі не потрібен ніякий близький, вона може прожити і без нього, «в лісі», тим більше, якщо він не поділяє ідеалів Зорі. Це не зовсім правда, але частково так і є: Зоря – це не той Луч, який потребує близьких у тому сенсі, що самостійно вона не проживе. Тим не менш, наявність справді близької людини робить життя Зорі, як і будь-якої іншої людини, безумовно приємнішим.
Ближнім Зірка назве тільки того, що буде розділяти її ідеали, розуміти і приймати їх. З іншого боку, для будь-якої людини, що перебуває поруч із Зорею, важко не заразитися її ідеалами. Так що ж може зробити для Зорі людина, яка стала для неї близькою?
По-перше, розуміти, ким Зоря є, не намагатися збити її з шляху, і не звинувачувати за те, що вона по ньому йде. Слухати. Підтримувати розмову. Підтримувати її в починаннях. Створювати комфорт, виходячи з понять про комфорт самої Зорі. Є припущення, що Зорі потрібен Мир як стан спокою, інертності, гармонійна атмосфера, в якій можна перепочити перед рухом далі.
Поряд із Зорею не може бути людина, спрямований виключно на отримання, а не на віддачу. Зоря не буде ставити жодної людини на перше місце , і в разі, коли виникне питання «ближній або Справа», Зірка вибере Справу. Це стосується не тільки глобального вибору, а й щоденних рішень: як провести час, або якими інтересами керуватися в процесі прийняття рішень. Наприклад, якщо раптово звільнився вечір, Зоря швидше попрацює над Справою, зробить щось корисне для неї, ніж проведе романтичне побачення або з’їздить до рідних. Людина, яка чекає від Зорі повної віддачі, буде розчарована. Тому слід прийняти, що якщо вона хоче добра і для себе, і для Зорі, то кращим вчинком з її боку буде не перевиховувати Зорю, а прийняти цю людину повністю, якою вона є.

Люди часто говорять про те, що потрібно «вірити в свою зірку», маючи на увазі віру в успіх, шанс на успіх. Якщо ви любите свою Зорю, вірте в неї, її Шлях та її Справу. Це єдиний спосіб досягти успіху в цих стосунках. Зоряного всім неба над головою :)

Ще раз нагадую, що дізнатися Луч Місії в Києві можна, зв’язавшись зі мною — я роблю цей розклад на Таро безкоштовно лише на очній консультації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.