Топ 3 цікаві колоди Таро на всі часи

Наш Магазин Студії Sapientia існує вже 4 роки. За цей час виділилися лідери — ваші улюблені колоди, які вам так подобаються. Сьогодні хочу показати три найпопулярніші колоди, які завоювали любов сотень задоволених покупців. Для вашої зручності, під кожною колодою залишу посилання на наш магазин. Там ви зможете розглянути тарошки, почитати всі параметри та придбати в пару кліків.

Таро «Темний Особняк» 


Колода, яка тримає перше місце протягом 3х років. Можу припустити, що вона подобається практично всім. Поки ще не зустрічала людей, які висловилися б про неї в негативному ключі. У всіх наших постійних Клієнтів вона як настільна. Це спільна робота польської Студії, творця Кшиштофа Васюка та художника-графіка Магдалени Качан. Саме вона є автором всієї графіки для карт. Не дивлячись на те, що колода досить темна, вона зачаровує своїми внутрішніми яскравими фарбами, і захоплює тонкими елементами. Картинки в стилі мультфільмів відомого кінорежисера Тіма Бертона, дуже нагадують «Кошмар перед Різдвом» і «Труп нареченої». Якщо таке фентезі вам по душі — обов’язково обзаведіться колодою Таро «Темний особняк». Так само, у Кшиштофа Васюка та Магдалени Качан є приголомшлива колода-новинка Таро «Мудрості Елементалів», раджу вам теж звернути на неї увагу.

Таро Світлого провидця

Слова автора: «чи Готові ви до подорожі по шляху, місцями освітленому сонцем або затемненому, який вкаже вам Світлий провидець?» Щоб краще зрозуміти філософію даної колоди, вивчаючи ці карти, варто пропускати через себе цю фразу.

Як на мене, це колода, яку можна назвати сучасною, при чому у всьому. Перш за все, в самій графіці, малюнках. Дуже яскрава, її не хочеться випускати з рук, поки не перебереш кожен образ. Герої — наші сучасники, але знаходяться поза часом. У багатьох персонажів закриті очі, так автор ніби наполягає зануритися в себе, впасти в своєрідну «сплячку», зосередитися, відчути і почути важливе. Таро «Світлого провидця» ідеально виражає світлі і темні сторони нашої природи, допомагає витягувати уроки з обох. У нашому магазині ця колода є з двома варіаціями звороту, класична чорна, і наша авторська синя.

Таро Відьми на кожен день 

Одна із самих добрих і позитивних колод таро, які зустрічалися мені в житті. Завжди наводжу в приклад карту Вежа: на картинці – кокетлива відьма, яка без жалю і страждань розносить будову. З таким позитивним зображенням, думаю, Вежу пережити куди простіше і безболісніше, а попереду тільки нове і краще. Відмінною рисою даної колоди є те, що на кожній карті є котик, а то й не один. Вони тут виступають в якості фамільярів. Не дивлячись на те, що колода може здатися не зовсім серйозною (дехто її сприймає навіть дитячою, що не виправдано), вона з легкістю допоможе вам переглянути будь-яку життєву ситуацію і розібратися з нею по-дорослому. Ця колода не даремно входить у топ-3 найбільш продаваних колод нашого магазину. Так само є оракул «Відьми на кожен день», теж дуже позитивний і вартий уваги.

Часто новачки губляться, хочуть яскраву колоду, але не знають, як з нею працювати. Просять книгу по конкретних колодах. Я відкрию великий секрет: практично всі колоди слідують системі Вейта.

Достатньо знати цю систему, і ви з легкістю зможете користуватися практично будь-колодою. Так, до деяких колод є книги. Так, автор хоче додати щось своє. Але навряд чи щось суттєво зміниться. Адже якою б авторською колода не була, навряд чи хтось опише 10 мечів як найсприятливішу карту! Всі значення карт схожі, так складалося роками. Тому, сміливо вибирайте колоду по душі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.