Як зберігати колоди Таро

У всіх колод таро повинен бути свій «будиночок», – місце, де колода зможе «відпочивати». На мою думку, це дуже важливо, так як недбале ставлення до карт, коли вони валяються де попало і без нічого — неповажне ставлення до тієї інформації, яку передає колода. Адже важливі і дорогі нам речі ми завжди намагаємося зберегти якомога довше, і Таро це теж стосується. Природно, кожен таролог сам вирішує, де зберігати свої карти. Є ті, у кого дуже серйозні правила зберігання, а є й інші, для яких не так вже й важливо, який «будиночок» буде: коробка або мішечок.

У цій статті я хочу розкрити швидше практичну сторону питання, а ритуали залишити на розсуду кожного таролога особисто.

У коробці

Ідея зберігання в коробці, в якій колода була куплена спочатку, сама по собі не так вже й погана. Але наскільки вона практична? Якщо колодою користуватися рідко, то коробка — дуже хороше рішення. Лежить собі інструмент на поличці, дістається раз в місяць… В цьому випадку коробка прослужить довго. Правда, якщо пройде кілька років, то вона все одно, скоріш за все, попсується. А як щодо частого використання? У таролога, який робить розклади часто, коробки рвуться і розлазяться. Бувають неприємні моменти, коли колода зі старої коробки просто вилітає в самий невідповідний момент. Тоді все одно потрібно шукати альтернативу. Тому, я вважаю, що коробка, в якій була куплена колода, одне з найменш практичних місць для зберігання карт.

Скринька

Це більш стаціонарне місце зберігання. Вдома на столі — ідеально, з собою кинути в сумочку — ну, не дуже зручно. Хоча є тарологи, які не розлучаються зі своїми чарівними шкатулочками навіть у поїздках, але це швидше виняток. А що, якщо колода не одна, і навіть не 10? Тоді, як правило, улюбленець живе в шкатулці, а для решти інше зберігання. Можливо, у когось і є величезна скриня, прямо скриня для скарбів, куди поміститься і 20, і 30 колод, але і це, швидше, виняток. Загалом, якщо у вас одна-дві колоди, то красива скринька — відмінний варіант для їх зберігання. Але найчастіше колоди мають властивість розмножуватися. Зараз на ринку Таро такий достаток, що важко втриматися і не придбати ще кілька колод. Ну а якщо кудись в поїздку, то скриньку відмінно зможе замінити тканинний мішечок. І так, не забувайте, що немає в світі правила, яке говорить: «Колоду не можна зберігати в двох місцях» =) Колода в мішечку, потім в скриньці — також відмінний спосіб зберігання.

Шкіряні чохли

Одне із самих практичних місць для зберігання. У них колода надійно упакована, не вивалюється, відмінно прихована від сторонніх очей. У шкіряному чохлі колода виглядає дуже естетично, можна навіть сказати, солідно. Вони хороші як для стаціонарного, так і для кишенькового використання. Напевно, єдиний їх мінус — це цінова політика. Шкіряні чохли — не таке вже й дешеве задоволення, особливо якісні, з відмінною прошивкою і дизайном, втім, як і гарна скринька.

Тканинний мішечок

Теж одне з самих практичних місць для зберігання Таро. Їх з легкістю можна пошити під свій смак і вимоги:

  • Тканина. Можна вибрати будь-яку. Оксамитову блискучу або прозорий шифон. Грубу а-ля шкіряну або натуральну лляну. Веселу різнобарвну або чорну, так і будь-яку взагалі.
  • Дизайн. Вишивки з тканини або бісеру, різноманітні принти, багато іншої фурнітури. Тут вже все, що душі завгодно.
  • Видимість карт всередині. Якщо у вас багато колод, ідеально брати мішечки з прозорої тканини. Або просто робити вставку з прозорої тканини: таким чином буде проглядатися зворот колоди, і вам не доведеться переглядати всі мішечки для того, щоб знайти потрібну вам колоду таро.
  • Зав’язка. Це можуть бути сутажні атласні шнури, звичайні тканини, шкіряні, з намистинами, фенечки, замочок, на гудзику, варіантів маса.

Підсумуємо. Тканинний мішечок це: практично і надійно, не займає багато місця, колода прихована від сторонніх очей, а головне — бюджетно. Адже за дуже скромну ціну, можна зробити шикарний дизайн. Також, мішечки – найпрактичніша річ для зберігання рун.

В нашому магазині можна вибрати мішечок на будь-який смак, а також ми завжди даруємо мішечок, якщо ви купуєте у нас колоду.

Можливо, я не назвала всі «будиночки» для таро, але точно назвала найпоширеніші. Вибирати тільки вам, де буде зберігатися ваша колода, виходячи з вимог, зручності і частоти використання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.