Як вибрати свій напрямок в езотериці?

Часто це питання приходить мені в наш Instagram, і так само часто воно ставить мене в глухий кут. Справа в тому, що я Таро ніколи не вибирала, і переді мною навіть не стояло завдання вибрати якийсь езотеричний напрямок. Просто так вийшло, і я стала тарологом.

Але, тим не менш, я можу уявити ситуацію, коли у щось езотеричне тягне, а от куди саме — незрозуміло. Звичайно, універсального рецепта знайти себе немає і бути не може. Але завжди є порада звернутися до себе.

По-перше, дайте собі відповідь, для чого це вам?

В езотериці є напрямки умовно «мантичні», мета яких — передати людині інформацію. Ці напрямки були сконцентровані на знаннях і на самопізнанні, і з їх допомогою хід подій не змінюють. Це можуть бути розклади на Таро, читання натальних карт, читання карт по Дизайну Людини… Звичайно, після отримання цієї інформації людина може змінити своє життя, але за їх допомогою безпосередній вплив не робиться.

І є напрямки «магічні». Вони цілеспрямовано змінюють, гармонізують, моделюють реальність. Це всі види магії, рейки, тета-хілінг та багато-багато іншого.

Звичайно, будь-який інструмент може бути і мантичним, і магічним (наприклад, за допомогою тих же карт Таро можна моделювати реальність), тому ми не в інструмент впираємося, а запитуємо себе: який/яка я? Мені важливо передавати інформацію, а в своєму житті просто приймати те, що відбувається, або ж я хочу активно міняти щось? Я вмію і люблю приймати події і бачити в них сенс, або ж творити свою реальність?

Наступне питання, на яке варто дати собі відповідь — це «Я більше логік, чи мені ближче інтуїтивне сприйняття?». Є системи, що вимагають самодисципліни, розуміння, знань, читання книг. Це Таро, Руни, церемоніальна магія. Століттями напрацьовані знання в цих сферах набагато глибше, ніж спроби однієї людини «відчути». І ті, хто намагається тільки «вникнути» в Таро без якої-небудь бази, навіть не уявляють, скільки вони втрачають і наскільки кращою, ніж «оп, збулося!» була б їхня практика.

У той же час, спроби через голову підійти до тих же Рейкі, медитаціям або біоенергетиці зробить практика роботом-технарем. Там якраз важливо йти за своєю інтуїцією.

Найчастіше людині ближче або перше, або друге. Оцініть самі свій склад розуму і вибирайте виходячи з цього свої напрямки і викладачів.

Також важливо звернути увагу на техніку і технологію роботи. Комусь півтори години вести в медитацію іншого нудно, комусь цікаво. Хтось любить проводити очні сеанси рейкі, у когось після цього болить спина. Комусь клієнти «поворожіть про любов» дратують (а їх, до речі, більшість), а комусь подобаються.

Більш відомі напрямки допоможуть швидше знайти клієнтів — але і конкуренція буде вище. З менш відомими буде необхідність дуже багато разів пояснювати клієнтам, що це і чому воно потрібно. Причому навчитися робити це чітко, а не «ну ось це такооое, ну треба пробувати і зрозумієш». З іншого боку, якщо ви шукаєте напрямок тільки для себе, то не так і важливо, чи будуть у вас клієнти.

І, звичайно, головна порада на всі часи — слухайте себе і свої внутрішні бажання. Тому що, незважаючи ні на що, я вірю, що якщо ми займаємося тим, чого просить наша душа, то ми в будь-якому випадку залишимося у виграші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.