Як читати пари і тріади в Ленорман

Багато з тих, хто приступає до вивчення Ленорман, спочатку йдуть шляхом таролога — задають картам питання і витягають в якості відповіді одну карту. Але справа в тому, що, якщо в Ленорман спробувати отримати відповідь однією картою, то вона не буде повною. Чому? Відповідь проста.

Аркан Таро несе в собі цілий сюжет. Ленорман — королева моносимволу. Тобто, на одній карті зображений один символ, і нам не важливо, що його оточує, важливо зображення самого символу. І значень одного цього символу часто не достатньо для повної відповіді на питання чи позицію в розкладі. Точніше, його можна витлумачити по-різному.

Тому в курсі Ленорман я вчу використовувати читання в парах і тріадах.

Почнемо з читання пар. Нагадаємо, що система Ленорман багато в чому інтуїтивна і ассоциативна. Це означає, що ми часто будемо відкриті потоку інформації, який будемо отримувати через символи. Збирати розклад у цілісну розповідь теж будемо інтуїтивно, в залежності від теми розкладу або питання, або навіть особливостей харатеру клієнта.

Для того, щоб прочитати пару, необхідно з’єднати в одну відповідь значення двох карт. Наприклад, нам поставили питання про перспективи працевлаштування, і випали карти 11 Батоги і 14 Лисиця. У даному випадку варто уточнити про специфіку чи сферу роботи, оскільки для менеджера на відсотку або спортсменів ці карти покажуть досить успішне працевлаштування, а ось для спокійних і стабільних професій будуть не дуже сприятливими

Тепер поговоримо про читання тріад. З ними складніше, оскільки варіантів їх читання — безліч, і обрати відповідний буває складно. Можна або прийняти для себе рішення, яким способом ми завжди будемо читати тріади (або яким способом ми будемо їх читати цього разу), або на власному досвіді намагатися зрозуміти, що кажуть карти. І в першому, і в другому випадку слід дуже уважно прислухатися до своєї інтуїції, оскільки іноді карти мають властивість показувати відповідь абсолютно по-своєму.

Отже, які бувають способи читати тріади

1.Послідовне читання. Це коли спочатку читаються в парах перші дві карти, а потім друга плюс третя. І за значенням першою парою йде значення другої пари. Це історія, в якій є лінія часу: спочатку йдуть події першої пари, а за ними події другої пари.

2. Читання від першої карти. Перша карта у тріаді стає головною, і з нею будуть утворені дві пари — одна з другою картою і одна – з третьою. В цьому випадку лінії часу не буде, а значення двох пар сполучаться в одну розгорнуту відповідь. Аналогічно можна читати від середньої і від останньої карти.

3. Підмет, присудок, обставина (додаток). У цьому випадку кожна з карт призначається частиною мови. Одна з них — підметом і буде відповідати на питання Хто? або Що?, друга — присудком і буде відповідати за дії першої карти, а третя опише першу карту. До речі, призначення хто є хто в тріаді теж може бути або інтуїтивним або заздалегідь призначеним. Наприклад, що перша карта завжди іменник, друга дієслово, а третя обставина.

Наприклад, було поставлене запитання про перспективу відносин в парі з певним чоловіком і випала тріада 12 Птиці, 30 Лілії, 19 Вежа. Якщо на питання Хто? або Що? відповідають 12 Птиці, то це розмови і обговорення; на питання “Що будуть робити” (це майбутні перспективи, тому і питання для дієслова майбутнього часу) відповідають 30 Лілії. Вони зазвичай не форсують події, а досягають досконалості в тому, що вже є. Тобто бесіди будуть проходити неспішно й красиво. Як? Карта Вежа – про відстороненість і видалення. Таким чином, перспектива відносин: багато гарних і неспішних обговорень, але мови про зближення тут не буде

Ви самі можете спробувати прочитати цю тріаду різними способами і подивитися, як буде змінюватися значення відповіді на питання, в залежності від того, як саме читається тріада. І написати в коментарях)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.