Медитації на Руни

Медитації на руни – це окремий вид практик, які можна виконувати як для вивчення рун, так і для власного задоволення і саморозвитку.

Медитуючи на руни, ви можете прожити їх і краще зрозуміти. Але це завжди неминуче пов’язано і з кращим розумінням себе. Руни –дуже багатофункціональний інструмент, на якому можна гадати, з їх допомогою можна створювати свої власні руностави, формули і амулети. Але також, незалежно від того, чи будете ви робити все вищеописане чи ні, можна просто прожити енергію кожної руни на практиці.

Проживання рун – безумовно, цікава і захоплююча подорож, але підійде не кожному. Справа в тому, що руни — це ключі до енергій. І, якщо людина витісняє у своєму житті якісь енергії, уникає їх або знецінює, проживання цих рун буде складним і неприємним. А ми всі не ідеальні, і у кожного свій список того, що живе в тіні.

Тому, рекомендую проживати руни тільки тим, хто готовий зіткнутися з самими різними емоціями та несподіванками. Якщо страх сильніше інтересу, краще не треба проживати руни. В іншому випадку ризикуєте зіткнутися з тим, що розкриєте щось всередині себе, а що з цим робити далі буде незрозуміло.

У будь-якому випадку, проживання рун – це не примусова акція. Тому, якщо відчуваєте, що хочете припинити або призупинити цей процес, сміливо робіть це.

Чи потрібні жертвопринесення під час проживання рун? Ні. Я взагалі розділяю сучасні рунічні практики і язичництво. Руни – це не релігія, а інструмент. Жертвопринесення, а краще називати це «дари», потрібні тільки в тому випадку, якщо ви залучаєте з допомогою рун якісь сили, звертаєтеся до богів. У нашому випадку, ми працюємо зі своєю особистою силою через руни.

Як довго потрібно проживати одну руну?

По-перше, не можна проживати кілька рун за один день. Один день – одна руна.

Далі все залежить від того, як добре ви її відчули. Тут потрібно бути чесними з собою, тому що крім вас ніхто не зможе дати відповідь на це питання. Якщо протягом дня ви відчували енергію цієї руни, вона проявлялася у ваших думках і вчинках, можна вважати, що ви її прожили. Якщо ж взагалі нічого подібного не було, а можливо і почалися якісь неприємності, значить, варто спробувати ще раз, можливо, через якийсь час.

Деякі руни будуть відчуватися дуже легко і приємно. Це говорить про те, що ці енергії вам знайомі, ви їх часто проявляєте і вам з ними комфортно. Наприклад, руна Ансуз ᚨ – спілкування; або руна Вуньо ᚹ – радість життя. Але з іншими рунами можуть бути труднощі, вони можуть бути незрозумілі проживання і навіть залучати труднощі у ваше життя. Наприклад, Хагалаз ᚺ – руйнування, очищення; Турисаз ᚦ – агресія і захист. Якщо ми уникаємо цих тем у своєму житті, то дані руни можуть викликати страх і неприязнь.

Я не прихильниця того, щоб змушувати себе займатися подібними практиками, але якщо ви дійсно хочете освоїти руни глибоко і якісно, вам доведеться мати з цим справу. Якщо не готові, відкладіть руни до кращих часів. Людина, яка займається рунами, повиннна приймати в собі всі свої сторони, не лише «світлі», і також повинна розуміти, що у світі є різні енергії і всі вони для чогось потрібні. Також і руни не діляться на погані і хороші. Енергія агресії корисна, якщо вона служить для захисту; руйнування на благо, якщо потрібно позбутися від того, що вже обтяжує і заважає жити щасливо.

Як бути, якщо якась руна підняла забуте почуття або травму?

По-перше, потрібно визнати, що це є. Ні в якому разі не «ховати» назад це почуття. Як би не було дискомфортно і боляче. Я б навіть сказала, побути з цим якийсь час і подумати, як цю слабкість зробити своєю силою. Так, було щось неприємне, але що мені це дало? Можливо саме завдяки цьому я став сильнішим, мудрішим, знайшов внутрішній стрижень і т. д.

По-друге, якщо те, що ви розкрили, занадто болісно для вас, і ви самі не справляєтеся, не бійтеся звернутися за допомогою до психолога. Це дуже добре, що ви це знайшли, можливо, воно вам заважало все життя, а ви і не знали. Тепер настав час попрацювати з цим. Повірте, це зробить вас сильніше.

У будь-якому випадку, проживання рун – це трансформаційний процес. Ви вивчаєте не тільки руни, але і себе. Так, труднощі можуть бути, але будуть також і пригоди, і приємні сюрпризи. Пам’ятайте про це. Зростання завжди відбувається через дискомфорт, але результат того вартий.

Як потрібно медитувати на руни?

Тепер перейдемо безпосередньо до практики. Для медитації на руни, вам знадобляться:

  • 10-15 хвилин тиші і спокою (краще рано вранці)
  • Аркуш паперу
  • Чорний маркер
  • Кулькова ручка
  • Рунічний щоденник (блокнот)

Дуже важливо, щоб вас ніхто не відволікав і навколо було тихо. Трохи розімніть тіло. Виберіть руну, на яку хочете медитувати. Нагадую, що попередньо потрібно дізнатися інформацію про цю руну. Сідайте зручніше, але щоб спина була пряма. Намалюйте руну на аркуші паперу. Зробіть кілька глибоких вдихів і видихів. Сконцентруйте свою увагу на руні і на темі, з якою вона пов’язана. Дивіться на руну і думайте тільки про неї. Всі інші думки прибирайте. Концентруйте свою увагу на руні стільки, скільки зможете: 2-5-10 хвилин. Потім закрийте очі і подумайте, як можна застосувати цю енергію в своєму житті сьогодні. Побудьте в такому розслабленому стані якийсь час. Потім зробіть глибокий вдих, видих і відкривайте очі. Можете намалювати руну собі на зап’ясті або передпліччя звичайною ручкою.

Далі йдіть займатися своїми звичайними справами, але протягом дня періодично згадуйте про руну і уважно спостерігайте за своїм станом і тим, що відбувається навколо.

В кінці дня, проаналізуйте, що відбувається. Оцініть своє відчуття руни, наскільки вам вдалося її відчути. Що відбувалося в цей день, як ви себе відчували. Запишіть все рунічний щоденник. Змийте руну, якщо наносили на руку.

Чи обов’язково вести рунічний щоденник?

Так! Це дуже важливо. Пам’ять – штука ненадійна, а нам потрібно зафіксувати проживання рун, що відбувалося, як ми себе відчували, які руни далися легко, які ні, і як потім ми пробували знову їх прожити. Таким чином вам буде видно, що вдалося, а над чим ще потрібно працювати.

В теорії, за місяць можна прожити все 24 руни Старшого Футарка. Але на практиці, цей процес може зайняти і більше 3 місяців. Тому не турбуйтеся, якщо не виходить проживати руни кожен. В даному питанні важливіша якість виконаної практики, ніж швидкість виконання.

Чарівного вам проживання рун!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.