Великий Розклад Ленорман і з чим його їдять

Чи часто ви чули, що кожен ленорманіст, який поважає себе, повинен володіти Великим Розкладом? Що ж такого особливого в цьому великому розкладі Ленорман? Чому про нього так багато говорять і в чому його незвичайність?

Цей розклад особливий насамперед тим, що в ньому використовується вся колода карт. Він викладений специфічним прямокутником – але є різні варіанти викладки. Дві найпопулярніші – це 9 карт на 4 карти (9*4)

та 8 карт на 4 карти + 4 карти (8*4+4)

Рідше зустрічається розклад 6 на 6 карт

Останній застосовується рідко і часто використовується або для моноприйомів або для попередніх розкладів як експрес-діагностика.

ВРЛ не схожий за своєю структурою та принципом отримання відповідей на жодний звичний розклад. У ньому немає переліку питань, немає звичного читання карт, його неможливо докласти або подивитися дно колоди.

Цей розклад можна порівняти з органом, який, начебто і схожий на фортепіано та рояль, але має зовсім іншу складність та обсяг роботи, він набагато глибший і має набагато більше рівнів, вимагає не просто спеціаліста, а Майстра. Тому, про тих, хто володіє цим розкладом, говорять як про Майстерів Великого Розкладу

Із чим його їдять?

Спочатку давайте розберемося, навіщо взагалі потрібний Великий Розклад Ленорман. Його використовують ті, кому потрібно багато різної інформації, яка доповнювался б, і давала нові подробиці. До нього можна повертатися будь-якої миті протягом часу, щоб подивитися, як розгортаються події і що буде потім. Цей розклад – для тих, кому потрібне підтвердження будь-якої інформації, та для тих, хто любить сидіти над розкладами довго, неспішно та дуже вдумливо

На які запитання відповідає БРЛ?

По відношенню до БРЛ використати термін “питання” – не зовсім коректно. Було б правильніше сказати “теми”, тому що дивляться саме теми. Кохання, шлюб, стосунки, покупки, продажі, подорожі, втрачені речі – у БРЛ можна побачити все. Це як чарівне дзеркальце. І тут важливо, щоб Відьма знала його можливості та правильно ставила завдання.

Просто перелік питань, як у будь-якому іншому розкладі, тут не працює. Прийоми для отримання інформації в цьому розкладі більше схожі на суміш шахів, пасьянсів та чаклунства.

  1. Перед розкладом потрібно чітко задати тему або теми для розкладу. У процесі розкладу тему не зміниш. Якщо вже про кохання, то кохання. У цьому ж розкладі захотілося подивитись і про роботу? Якщо робота в розкладі не буде безпосередньо пов’язана з любов’ю, то й побачити її не вдасться. Якщо розклад на всі сфери, то особливістю буде те, що та сама карта, що потрапляє в різні сфери, матиме свої особливості читання
  2. Терміни. Не можна просто взяти і викласти карти без вказівки терміну розкладу. Це може бути оцінка ситуації зараз, це може бути термін від місяця до трьох-п’яти років. Іноді роблять такий розклад на долю. Але я вважаю, що це не дуже коректно – адже ми самі творці своєї долі.
  3. Бланки. Якщо в розкладі нас цікавлять конкретні люди, слід заздалегідь загадати, хто претендує на карти 28 Чоловік, 29 Жінка, і якщо є ще персонажі – варто призначити їм карти зі схожим значенням.
  4. Важливо вибрати для себе, який розклад робитимете – 9*4 або 8*4+4. Особливої різниці між ними немає, більше справа звички та смаку. Мені здається, простіше 9*4, оскільки в ньому немає чотирьох карт, які окремо лежать знизу, і можуть плутати новачків. Хоча особисто я більше люблю якраз 8*4+4 за ці чотири окремі карти.

Давайте розглянемо приклад

Чоловік, 32 роки, цікавиться можливістю додаткових стосунків. Тобто дівчину він має, але йому цікаво: чи може ще хтось з’явитися в його житті? Термін, що цікавить – 6 місяців.

Тема у нас відносини

Термін – півроку

28 Чоловік – наш чоловік, 29 Жінка – його постійна дівчина, а ось можлива додаткова жінка у нас буде загадана під картою 7 Змія.

Розклад, який ми робитимемо – 8*4+4

Тепер нам потрібно добре передати запит з термінами в карти, перемішати і зробити викладку самого розкладу послідовно по рядах, викладаючи всі карти від самої верхньої до нижньої зліва направо в чотири ради по 8 карт і ще 4


Як, навіть не знаючи складних прийомів, побачити головне у розкладі?

Зверніть увагу на першу карту у розкладі – вона покаже, що зараз на порозі, що входить у життя нашого Кверента. Це карта 13 Дитина – щось невелике, незріле, несміливе та інфантильне

Також важливо подивитися на останню карту квадрата 8*4, вона лежатиме по діагоналі від першої карти, – вона покаже до чого весь розклад йде. Це карта 24 Серце. Значить, любов буде головною темою розкладу, і розклад не вийде за межі цієї теми. При цьому з огляду на карту 13 Дитина можна сказати, що глобальних змін у відносинах чекати не доводиться. Можливі невеликі чи незрілі вчинки чи ситуації, пов’язані з темою розкладу

А от якщо від карти 13 Дитина пройтися до кінця вправо (4 Будинок) і вниз (16 Зірки), то можна дізнатися, що наш Кверент робитиме із заявленим питанням. Прочитавши пару 4 Будинок+16 Зірки, ми отримаємо мрії та думки про щось віддалене, вечірні зустрічі та побачення.

Тепер звернемося до ядра розкладу – це чотири карти посередині. Ядро покаже “зав’язку” з нашого питання. Це карти 33 Ключ, 23 Миші, 25 Обручка та 6 Хмари. Прочитавши цей квадрат, можна отримати таку інформацію: перед нашим Чоловіком відкриються можливості нових відносин, але яскравий початок швидко зійде нанівець і звичне життя може на якийсь час стати не таким ясним і зрозумілим як завжди.

Тепер розглянемо чотири останні карти, які лежать внизу. Їх називають фортунками і це те, що точно станеться в житті чоловіка і стосуватиметься загаданого питання. Це карти 7 Змія, 19 Вежа, 12 Птиці, 3 Корабель.

У те, чого не уникнути, потрапляє наш додатковий сігніфікатор – 7 Змія. Це говорить про те, що все-таки в його житті може з’явитися ще одна дівчина, 19 Вежа вкаже на місце, де вони зустрінуться – робота. 12 Птиці – це розмови на роботі і переписка, а 3 Корабель, з урахуванням попередніх карт, скаже, що будуть лише розмови про зміну місця перебування чоловіка. Тобто, він не змінить місце проживання і не залишить свою постійну дівчину, задуману як Жінка, хоча розмови на цю тему будуть вестися.

Давайте підіб’ємо підсумок, що ми вже знаємо. У чоловіка з’явиться нове кохання на роботі (або воно буде пов’язане з його роботою), але зв’язок не переросте у щось велике і, яскраво розпочавшись, швидко зійде нанівець. Не дивлячись на те, що розмов буде багато і різних, у тому числі і про те, що чоловік піде від своєї постійної дівчини, далі слів справа не рушить.

А ось всі подробиці та нюанси дивляться іншими способами та підходами. У нас є курс повного читання Великого Розкладу Ленорман, де ми все розбираємо детально протягом 10 занять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.