Гадання на Таро: Про що можуть розповісти карти

Я давно спілкуюся з картами Таро, і тим не менш, завжди задавалася питанням — що ж саме змушує людину звернутися до таролога.
Перша відповідь, яка приходить в голову — людині цікаво дізнатися майбутнє.
З одного боку, це так, а з іншого — не зовсім. Ворожіння на майбутнє — тільки сама мала частина того таємничого процесу, в результаті якого людина виходить на правильний шлях і живе далі щасливо.

Майбутнє турбує всіх — хоча б з цікавості. Люди приходять гадати на любов, на бізнес і з багатьма іншими питаннями. Але моя практика показує, що мало хто наважиться прийти на консультацію тільки тому, що їм цікаво, що буде.

Найчастіше я бачу людей, які заплуталися в сьогоденні.
Життя часто приносить нам багато неприємних моментів навіть не тому, що все погано, а тому, що нічого незрозуміло. У кожної людини настає момент, коли вона замислюється — а чи дійсно я зараз щаслива на своїй роботі? Залишаюся я в родині тому, що мені там комфортно, чи я роками ретельно вибудовував залежності і звички, і тому вважаю за краще закрити очі і залишити все як є? Що я такого зробив, що все це відбувається зі мною?
І саме з цих питань випливає головне — що ж в результаті зі мною буде? І воно супроводжується не цікавістю, а нервами, сльозами і повною втратою напрямку. У більшості випадків питання можна переформулювати як «коли це закінчиться» і «що з цим робити».

Тому консультація таролога так, як я її бачу — це саме допомога, а не передбачення.

Звичайно, кожен, коли має потребу в підказці, вибирає те, що йому ближче. Хтось йде до психолога, хто займається енергетичними практиками, хтось все кидає і переїжджає в іншу країну.
До мене як до таролога приходять люди, які готові почути і прийняти те, що з ними відбувається насправді, куди це може привести, і, головне, які готові з цим працювати.

Коли людина, яка до цього не стикалася з Таро, питає мене, чи обов’язково збудеться пророцтво, я часто відповідаю: «Ні, якщо добре постаратися». Знаючи причини подій, можна уникнути можливих неприємних наслідків, – якщо докорінно переглянути свою поведінку в ситуації і ставлення до неї, прислухатися до порад і мати мотивацію працювати над собою.
Це рідко буває легко, так як в такому випадку доводиться відмовлятися від напрацьованих роками автоматизмів поведінки. Але Таро нас вчить розвиватися, і говорить про те, що, тільки перебуваючи у стані усвідомленості, ми можемо бути щасливими.

Карти Таро в першу чергу — це мудрий порадник, який не завжди говорить приємні речі, але обов’язково спонукає стати кращим і, як наслідок, щасливішим. Вони пропонують нам переглянути свою картину світу і побачити найтонші причинно-наслідкові зв’язки, які ми самі побачити не завжди в силах.
А майбутнє… що ж. Воно завжди тільки в наших руках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.