Карти Таро: міфи і страхи в питаннях і відповідях

Людину, що вперше приходить гадати на Таро,досить часто мучать питання і сумніви. Ще з дитинства нам бабусі розповідали, що карти — це гріх, і що ворожки обов’язково збрешуть, щоб потім виманити гроші і зняти порчу, якої немає, що бажання довідатися своє майбутнє — це соромно, бо на все воля Божа
І, навіть якщо людина зважилася прийти, вона все одно буде не впевнена у правильності цього вчинку, і тарологу зазвичай доводиться відповідати на питання «чи не покарають мене за те, що я прийшов до ворожки».

Хочеться розвіяти деякі міфи.

1. Чи не псую я собі карму (чи можна прогадати долю)?

Карти по своїй суті нейтральні, вони не добрі і не погані, це просто відповіді на питання.

Як працюють карти? Сама людина є системою енергетичною — крім фізичного тіла, у неї ще є розум і емоції, програми, установки, навколо неї формуються події. Точно так само енергії знаходяться і в зовнішньому світі, навколо людини. Вони оточують нас, ними наповнюються певні ситуації і відносини. Люди, що володіють інтуїцією, можуть добре відчувати ці енергії на глибинному рівні. Якщо ж людина інтуїцію не розвивала або не вірить їй, на допомогу приходять Таро. Тобто Таро — та ж інтуїція, тільки в картинках.
Вони роблять не що інше, як «зчитують» ці енергії і дозволяють тарологу їх озвучити.

Чи можна зіпсувати собі карму або долю тим, що користуєшся інтуїцією? Не більше, ніж отриманням чесної відповіді на будь-яке поставлене питання. Знання — це просто знання. Карму ми собі можемо зіпсувати або поліпшити діями, отриманими на основі цієї інформації.

2. Ворожка збреше, щоб отримати більше грошей

Ну, по-перше, ніхто не застрахований від шахраїв. Якщо ви несете велику суму грошей, не перевіривши, чи шарлатан людина — це Ваша відповідальність. Я завжди кажу, що не потрібно нікому ні за які послуги віддавати дуже відчутну суму.

Ворожці брехати не має сенсу, якщо їй важлива її репутація. Особисто я цього ніколи не робила і не буду, тому що за брехню над розкладом в першу чергу страждає той, хто бреше, а не той, кому брешуть. Також найчастіше я даю поради карт відразу по ходу консультації, а не “прийдеш ще раз і буде тобі щастя”. Таким чином, за одну консультацію людину отримує необхідну інформацію і йде працювати самостійно

І ще пам’ятайте, що хороший таролог не буде робити все, щоб ви ходили до нього частіше. Нормальний стан після ворожіння на таро — коли ви знаєте, куди йти і що робити, і справляєтеся з цим самостійно.

3. Ворожіння програмує

Річ, яку необхідно зрозуміти — майбутнє не вирішено. Ми самі його творимо своїми діями. І ніякому Богу або іншим Вищим Силам не цікаво, щоб у нас було все погано. Навпаки — не варто забувати, що ми прийшли в цей світ кожен зі своїм завданням, і Світу важливо, щоб ми залишалися здоровими і щасливими. Проблеми виникають тоді, коли ми через незнання відхиляємося від свого шляху — і тут Таро можуть допомогти і сказати, що ми робимо не так, і якими саме своїми діями зараз ми закладаємо негативні наслідки в майбутньому.
Тому, що б Вам не сказали на консультації — це не єдино можливий шлях. Навпаки, це привід переглянути свої дії і змінити прогноз в кращий для себе бік.

Якщо у вас є питання або ви хочете зробити розклад на Таро в Києві — я завжди буду рада вам)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.