Що таке Луч Місії і навіщо він потрібен

Багато людей на певному етапі свого життя задаються питанням «хто я?», «навіщо я?», «у чому сенс мого існування?». Ці питання, якими б складними і болючими вони не здавалися, говорять одне — людина вийшла на певний рівень розвитку, коли їй мало просто існувати. Вона хоче жити більш осмислено.

Дійсно, ми всі приходимо у світ з певним завданням. І воно у всіх різне. Саме тому одні речі у нас виходять добре, ми в них розвиваємося з задоволенням, а інші нам не цікаві чи складні. Часто, йдучи за соціумом, переносячи на себе чужі очікування, з почуття заздрості або просто зациклившись на чомусь, ми починаємо йти не по тому шляху. Це не приносить нам ні результатів, ні задоволення, і загрожує депресіями, істериками і відчуттям того, що життя проходить повз нас.

Цього частково можна уникнути, якщо знати свій Луч Місії. Що це? Страшними словами так називається тип егрегоріальної енергії, яку проводить людина. Якщо говорити простіше — то це певний талант, здатність, реалізовуючи який, ми реалізовуємося самі. У нас це виходить, нам це подобається, ми на цьому легко заробляємо — не лише у грошовому еквіваленті, але й хорошим особистим життям, здоров’ям і так далі.

Завдяки московському тарологу Іссет стало можливо використовувати Старші Аркани для того, щоб зрозуміти, на який саме тип енергії ми повинні працювати.

З 23 Старших Арканів Таро (22+Біла Карта) 12 є Лучовими картами, які описують тип енергії для певної людини, її Місію в самому широкому сенсі цього слова. Луч Місії не вказує на професію чи сферу діяльності, він показує, яким чином повинна взаємодіяти з зовнішнім світом людина для того, щоб реалізувати себе. Приміром, комусь потрібно іскрити ідеями, комусь- надихати, третьому — організовувати або наставляти… І так далі.

Що нам дає реалізація? Не соціальна, як ми звикли про неї думати — кар’єра, гроші, успіх, а дійсна, коли ми займаємося “своєю” справою?

Коли людина займається своєю справою, вона успішна в самому широкому сенсі цього слова. Вона щаслива, тому що не примушує себе займатися нудним і складним. Перед нею немає перешкод, які неможливо подолати — якщо вони і виникають, то тільки для навчання та розвитку. У неї є гроші, тому що це тонкий закон світу — ти працюєш у своєму Лучі, на свій егрегор, підживлюючи його, і егрегор дякує тобі за це матеріально і нематеріально. Бажання швидко матеріалізуються.
Це і є відповідь на питання, чому одні люди легко роблять щось і отримують за це гроші, і інші, намагаючись повторити їх успіх їх же методами, так і залишаються нещасними. Деякі просто копіюють чужі схеми і чужорідні дії, не усвідомлюючи «свого».

Луч Місії дає нам підказку — яким чином побудувати свою діяльність так, щоб вона приносила задоволення і матеріальні блага.
Знання Луча — не запорука щастя, але суттєвий крок до нього через розуміння себе і свого призначення.

У своїй практиці я ще не бачила людини, яка в витягнула собі Луч неправильно. Іноді трапляється опір — «це я? та ні, це зовсім не я!», а потім людина акуратно пробує працювати у Лучі, з подивом розуміє, що життя стало набагато простіше і, нарешті, приймає себе.

Луч Місії не змінюється протягом життя. Це те, з чим душа в це життя прийшла і повинна розвивати. Іноді, за технологією розкладу, Луч не виходить з першого разу — і це значить, що людині на даний момент потрібно вирішити інші завдання, або вона просто не готова прийняти інформацію, або не зможе правильно нею скористатися.

Дізнатися свій Луч Місії в Києві можна лише очно, зв’язавшись зі мною — це безкоштовний розклад. Я його не роблю по скайпу, але буду рада бачити Вас у себе в офісі і спробувати дізнатися його для Вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.